logo-mini

O MNIE

Cześć! 

Moje zdjęcia są naturalne i spontaniczne. Nie znajdziecie u mnie „reżyserowania” podczas uroczystości. Nie będę Was ustawiał i poprawiał. Przyjdzie na to czas podczas sesji plenerowej. Podczas mojej pracy jestem otwarty i wiecznie uśmiechnięty. Zarażam optymizmem co przekłada się na uśmiechnięte twarze gości i lepsze zdjęcia. Superbohaterem nie jestem, ale mam wartościową cechę. Czasami używam niewidzialności. Nie oznacza to, że znikam z uroczystości lecz fotografuję z ukrycia przez co goście nie zwracają na mnie uwagi i dzięki temu mogę uchwycić najbardziej spontaniczne zachowania i emocje. Podczas zabawy weselnej mnóstwo jest też dynamiki, którą bardzo lubię rejestrować na zdjęciach. 

Doskonale czuję się też w innych dziedzinach fotografii. Uwielbiam fotografię sportową. Piłka nożna, downhill, sporty zimowe, lacross to dziedziny sportu, które już uwieczniłem na moich zdjęciach. Bardzo chętnie podejmuję się reportaży z chrzcin, sesji indywidualnych czy imprez masowych.

Chętnie się z Wami spotkam na niezobowiązującym spotkaniu, gdzie będziecie mogli sprawdzić jakość albumów i ekskluzywnych fotoksiąg. Przy okazji takiego spotkania zobaczycie też czy nadajemy na tych samych falach. Taka dobra relacja jest bezcenna w dniu Waszego ślubu.

Najszybszy fotograf ślubny! 📷 Zdjęcia do 2 tygodni! 🌎 Śląsk | Małopolska | Polska 🏆 8-krotny laureat konkursu GuruShots 📢 Zarażam optymizmem! 🙂

Marcin Niedośpiał

Marcin Niedośpiał

Title